2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Otłoczyn
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Obsługi Klienta na Stacji Paliw Orlen, Otłoczyn

Lokalizacja

Otłoczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Zdobądź doświadczenie zawodowe w największej sieci paliw w Polsce.

KOGO SZUKAMY?

Chcesz pracować na nowoczesnej stacji? Interesuje Cię elastyczny czas pracy? Uważasz, że praca z ludźmi to przyjemność? Chcesz połączyć pracę z nauką lub innymi obowiązkami? Chcesz w przyszłości samodzielnie zarządzać stacją paliw?

Jeżeli na przynajmniej jedno z pytań odpowiedziałeś pozytywnie, skontaktuj się z Kierownikiem tej stacji. Czekamy na Ciebie!

OFERUJEMY

Pracę na stanowisku Pracownik Obsługi Klienta, na którym możesz liczyć na:

  • pełną wyzwań pracę – zdobędziesz doświadczenie zawodowe w oparciu o standardy Orlen – największej firmy paliwowej w Europie Wschodniej

  • możliwość rozwoju - zdobędziesz umiejętność profesjonalnej obsługi Klienta w oparciu o najwyższe standardy w tej dziedzinie

  • perspektywę awansu - dla najlepszych możliwość samodzielnego zarządzania stacją paliw Orlen

  • pakiet profesjonalnych szkoleń - możliwość uczestniczenia w szkoleniach e-learningowych oraz warsztatach stacjonarnych z profesjonalnymi trenerami

  • możliwość uczestniczenia w programach motywacyjnych i wydarzeniach organizowanych przez Orlen dla pracowników stacji

  • stabilną pracę - zyskasz stabilność zatrudnienia i rynkowy poziom wynagrodzenia

  • elastyczne godziny pracy - zyskasz możliwość połączenia pracy z nauką

  • rabat na paliwo, gastronomię i artykuły z oferty sklepowej na stacjach ORLEN,

  • przyjazną atmosferę

Oferta skierowana jest również do osób poszukujących pierwszej pracy.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta przy kasie, zgodnie z obowiązującym standardem

  • przygotowanie oferty gastronomicznej dostępnej na stacji

  • dbanie o czystość i porządek na terenie obiektu

Ważne: Pracodawcą Pracownika Obsługi Klienta jest Kierownik stacji posiadający własną działalność gospodarczą.

Zgłoszenia z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)

Lokalizacja

Otłoczyn,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Otłoczyn
ID: 912112001