2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Otłoczyn
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Obsługi Klienta na stacji paliw Orlen Otłoczyn

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Otłoczyn

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Zdobądź doświadczenie zawodowe w największej sieci paliw w Polsce.

KOGO SZUKAMY?

Chcesz pracować w OKRESIE WAKACYJNYM na nowoczesnej stacji paliw? Interesuje Cię elastyczny czas pracy? Uważasz, że praca z ludźmi to przyjemność? Chcesz pozyskać CENNE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE w oparciu o najwyższe standardy pracy?

Jeżeli na przynajmniej jedno z pytań odpowiedziałeś pozytywnie, skontaktuj się z Kierownikiem tej stacji. Czekamy na Ciebie!

OFERUJEMY

Pracę na stanowisku Pracownik Obsługi Klienta na którym możesz liczyć na:

• przyjazną atmosferę i atrakcyjne wynagrodzenie

• pakiet profesjonalnych szkoleń - możliwość uczestniczenia w szkoleniach e-learningowych

• elastyczne godziny pracy

• rabat na paliwo, gastronomię i artykuły z oferty sklepowej na stacjach ORLEN,

Oferta skierowana jest również do osób poszukujących pierwszej pracy.

Zakres obowiązków:

• obsługa klienta przy kasie, zgodnie z obowiązującym standardem

• przygotowywanie oferty gastronomicznej dostępnej na stacji

• dbanie o czystość i porządek na terenie obiektu

Ważne: Pracodawcą Pracownika Obsługi Klienta jest Kierownik stacji posiadający własną działalność gospodarczą.

Zgłoszenia z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)

Lokalizacja

Otłoczyn,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Otłoczyn
ID: 920313177