2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 28 maja 2024

Pracownik obsługi Klienta na Stacji Paliw

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy pracowników obsługi klienta na Stacji Paliw TMF w Tomaszowie Mazowieckim

Od kandytatów oczekujemy:

  • Predyspozycji do pracy związanej z obsługą klienta ( orientacji na klienta, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, uprzejmość, życzliwość )

  • Profesjonalnej, zgodnej z przyjętymi standardami obsługi klienta

  • Otwartość na zmiany

  • Umiejętności interpersonalne

  • Prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta w sklepie i na podjeździe

  • Znajomość standardów ekspozycji towaru i umiejętność ich wykorzystanie

  • Dbanie o wizerunek stacji

  • Dbanie o czystość w sklepie i na podjeździe

  • Dbanie o satysfakcje klienta

    W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjny system motywacyjny

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia Praca w systemie zmianowym

  • Umowę o pracę

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 póz. 883 )" ID: 66*****43

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 877410803