2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Polesie
Dodane 17 maja 2024

Pracownik obsługi klienta na stacji Orlen S.A. w Łodzi

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukuję osoby chętne do pracy na stanowisku Pracownik Obsługi Klienta na stacji paliw Orlen w Łodzi na ul. Obywatelskiej 181b.

KOGO SZUKAMY?

Chcesz pracować na nowoczesnej stacji? Interesuje Cię elastyczny czas pracy? Uważasz, że praca z ludźmi to przyjemność? Chcesz połączyć pracę z nauką lub innymi obowiązkami? Chcesz w przyszłości samodzielnie zarządzać stacją paliw?

Jeżeli na przynajmniej jedno z pytań odpowiedziałeś pozytywnie, skontaktuj się z Kierownikiem tej stacji.

Aplikuj lub przywieź osobiście CV. Czekamy na Ciebie!

OFERUJEMY

Pracę na stanowisku Pracownik Obsługi Klienta na którym możesz liczyć na:

• przyjazną atmosferę,

• możliwość rozwoju i awansu,

• pakiet profesjonalnych szkoleń,

• ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę,

• elastyczne grafik pracy,

• rabat na zakupy na stacjach ORLEN,

• zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym,

• możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego

Oferta skierowana jest również do osób poszukujących pierwszej pracy.

Zakres obowiązków:

• obsługa klienta przy kasie, zgodnie zobowiązującym standardem

• przygotowanie oferty gastronomicznej dostępnej na stacji

• dbanie o czystość i porządek na terenie obiektu

Ważne:

Pracodawcą Pracownika Obsługi Klienta jest Kierownik stacji posiadający własną działalność gospodarczą

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 918876596