2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świebodzin
Dodane 04 kwietnia 2024

pracownik obsługi biura Strefy Płatnego Parkowania- Świebodzin

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wiodąca firma na rynku działająca w branży parkingowej poszukuje pracownika do pracy na stanowisku: pracownik obsługi biura Strefy Płatnego Parkowania w Świebodzinie

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie- mile widziane wyższe

  • dobra znajomość obsługi komputera+ pakiet Office

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • zdolności organizacyjne, zaangażowanie w pracę

  • samodzielność w realizacji zadań

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie biura informacyjnego

  • obsługa klienta

  • bieżące prace administracyjno-biurowe

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego

  • kompletowanie i archiwizacja dokumentów

  • sporządzanie raportów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną Medicover

Bardzo proszę o przesyłanie CV przez portal OLX.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest City Parking Group S.A. z siedzibą w Grudziądzu, ul. Budowlanych 3, 86-300 Grudziądz. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji

4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 909392658