2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ochota
Dodane Dzisiaj o 12:36

Pracownik nocny w sklepie KAKADU ZOO, Blue City/CH Auchan Piaseczno

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lider rynku w swojej branży w Europie środkowo-wschodniej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje ludzi pełnych pasji, zaangażowanych i kreatywnych do współpracy na stanowisku

Pracownik nocny, CH Blue City lub CH Auchan Piaseczno

Praca dwa razy w tygodniu w godzinach nocnych:

pon. - wt.- 22:00 -06:00

czw. - pt. - 22:00 - 6:00

zadania:

  • przyjmowanie i rozładunek dostawy nocą

  • dbanie o czystość sklepu

  • troska o estetykę i standard ekspozycji produktów

 wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w porze nocnej

  • status studenta

  • zaangażowanie i chęć rozwoju

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • sympatia i szacunek do zwierząt

oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu na Umowę Zlecenie

  • szkolenie, które wprowadzi Cię w świat KAKADU

  • przyjazną atmosferę i wsparcie Zespołu

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma SUPER ZOO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez nas w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Pani/Pana danych nie będziemy udostępniać innym odbiorcą. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji oraz ochrony przed ewentualnymi roszczeniami. Zgodnie z przepisami przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania oraz ich przeniesienia. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Informujemy również ze Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 911927680