2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Śląskie
  5. Badania i rozwój - Gliwice
  6. Badania i rozwój - Bojków
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Naukowy

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Instytut Medyczny zatrudni osobę na stanowisko Pracownika Naukowego.

Obowiązki:

1)        prowadzenie działalności naukowej

2)        uczestniczenie w realizacji planów działalności jednostki, w której jest zatrudniony

3)        realizacja celów ujętych w indywidualnych i/lub zespołowych planach badawczych

4)        udział w działalności naukowej w różnych rolach (np. recenzenta, redaktora, członka redakcji, uczestnika wydarzeń naukowych itp.) oraz przestrzeganie zasad etyki w działalności naukowej

5)        inicjowanie i realizacja (w uzgodnieniu z przełożonymi) indywidualnych lub zespołowych projektów badawczych

6)        podejmowanie (indywidualnie lub we współpracy) działań zmierzających do pozyskania środków na badania;

7)        osiąganie wyników w działalności badawczej, zgodnie z przyjętymi zasadami ich oceny;

8)        stałe podnoszenie kompetencji zawodowych, w tym szczególnie kompetencji badawczych i kompetencji dotyczących organizacji badań

9)        dokumentowanie dorobku naukowego zgodnie z zasadami

10)    uczestniczenie w pracach organizacyjnych

11)    realizacja działań dotyczących organizacji procesów badawczych w jednostce, w której jest zatrudniony, w zakresie wyznaczonym przez przełożonych

12)    prowadzenie współpracy z otoczeniem (społecznym/gospodarczym)

13)    wykonywanie innych poleceń służbowych wydanych przez władze jednostki lub bezpośredniego przełożonego, związanych z pracą zawodową lub dotyczących funkcjonowania jednostki.

Oferujemy:

.        Praca od poniedziałku do piątku z elastycznym grafikiem pracy.

.        Możliwość pracy w systemie hybrydowym.

        Pakiet medyczny z dostępem do lekarzy specjalistów dla pracownika i jego rodziny.

.        Dofinansowanie do Rozwoju zawodowego (studia, kursy).

       Wsparcie finansowe i logistyczne przy prowadzeniu własnych prac badawczych.

        Narzędzia do pracy w postaci laptopa i telefonu służbowego.

        Umowę o pracę lub B2B do wyboru.

Oczekujemy:

wyższego wykształcenia,

wysokiej kultury osobistej,

samodzielności,

dobrej organizacji pracy,

Wiedzy i doświadczenia w organizowaniu i prowadzeniu prac badawczych.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij CV ze zdjęciem. Nie zapomnij jednak dodać klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 911258042