2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Domaszkowice
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik nadzoru produkcji - znajomość BHP i ochrony środowiska

Lokalizacja

Domaszkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Lutz Polska sp. z o.o. będąca oddziałem międzynarodowej firmy Lutz Blades GmbH poszukuje pracownika nadzoru produkcji do oddziału w Polsce.

Miejsce wykonywania pracy: Domaszkowice k. Nysy

Dostarczamy Klientom najwyższej jakości ostrza dostosowane do ich potrzeb i wymagań.

Na terenie naszego zakładu znajduje się park maszynowy na światowym poziomie dzięki któremu z surowych stalowych taśm powstają ostre i precyzyjne produkty spełniające najwyższe standardy i normy.

Ostrza wytwarzane w naszym zakładzie trafiają do wielu przedsiębiorstw w Polsce, oraz innych z całego świata.

Oferujemy

  •   umowę bezpośrednio z firmą Lutz Polska

  •   pracę w prężnej firmie o zasięgu międzynarodowym

  • szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zadania

  • sprawowanie dozoru w procesach produkcyjnych,

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

  • współpraca wewnątrz zakładowa w zakresie zagadnień związanych z ochroną środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy

Oczekujemy

  •  chęci podjęcia współpracy na dłuższy okres,

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • wykształcenia technicznego min średniego (preferowane wyższe)

  •  podstawowej wiedzy w zakresie ochrony środowiska i BHP oraz gotowości podwyższania kwalifikacji w tym zakresie,

  •  atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Więcej informacji pod nr telefonu 77-4359929 w godz.: 8.00-15.00

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Domaszkowice,

Opolskie

Opolskie, Domaszkowice
ID: 909226558