2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wrocław
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Śródmieście
Dodane 06 kwietnia 2024

Pracownik na zmywak i pomoc kuchenna

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lokalizacja: Stołówka, plac Grunwaldzki, Wrocław

Dołącz do naszego zespołu na stołówce położonej w sercu Wrocławia! Poszukujemy pracowitych i zaangażowanych osób na stanowisko zmywaka i pomocy kuchennej. Jeśli lubisz porządek i masz ochotę wspierać działanie naszej kuchni, to jest to praca dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Zmywanie naczyń i utrzymywanie czystości narzędzi kuchennych.

  • Pomoc w przygotowywaniu prostych potraw i przekąsek.

  • Utrzymanie czystości i porządku w przestrzeni kuchennej i jadalni.

  • Wsparcie kucharzy w codziennych zadaniach kuchennych.

  • Dbanie o odpowiednie przechowywanie produktów spożywczych.

  • Obsługa klienta

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego.

  • Aktualna książeczka sanepidowska – warunek konieczny.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest wymagane.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, startujące od 21 zł netto na godzinę.

  • Pracę w stabilnych godzinach od poniedziałku do piątku (7:30 - 16:30), co zapewnia równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX. Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w gastronomii w wyjątkowym miejscu, jakim jest nasza stołówka przy placu Grunwaldzkim!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 909847664