Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 29 sierpnia 2024

Restauracja KURA MOKOTÓW - pracownik na kuchnię wydawkową

Wynagrodzenie

28 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja Kura poszukuje dodatkowej osoby na stanowisko kucharza wydawkowego do nowego lokalu w wysokim standardzie przy ulicy Domaniewskiej na Mokotowie.

Świetny dojazd metrem/tramwajem! :)

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i wydawanie posiłków zgodnie z naszymi standardami :)

  • odpowiedzialność za swoje stanowisko pracy

  • współpraca z resztą zespołu

Co dajemy:

  • stałe zatrudnienie i terminowo wypłacane wynagrodzenie 28,1 - 37 zł brutto na godzinę

  • prace w prężnie rozwijającej się restauracji

  • możliwość awansowania w strukturach firmy

  • zniżki pracownicze

  • posiłki pracownicze

  • umowę o prace/zlecenie

  • pracę w wymiarze według grafiku w zależności od możliwości

Czego szukamy:

  • zaangażowania, punktualności i entuzjazmu :)

  • dyspozycyjności

  • umiejętności pracy w zespole

  • komunikatywnej znajomości polskiego

  • książeczki Sanepid

Ale przede wszystkim pozytywnego nastawienia, bo jesteśmy super ekipą :)

Czekamy na Twoje CV! Napisz do nas :)

Do zobaczenia!

KURA, ko ko ko...

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914416799