2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lublin
HR AAA AUTO
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Myjni w Salonie Samochodowym - Lublin

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś na chociaż jedno pytanie TAK, dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy osoby, która potrafi zrobić dobre zdjęcia do prezentacji samochodu.

Bądź częścią prestiżowej międzynarodowej firmy, która jest liderem rynku w sprzedaży samochodów używanych!

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży i dbanie o ich wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny,

  • Wykonywanie zdjęć do prezentacji samochodów (mile widziana osoba interesująca się fotografią motoryzacyjną).

  • Współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu),

  • Parkowanie pojazdów oraz ich transport na krótkich dystansach,

  • Realizacja drobnych napraw,

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego (częste awanse do działu handlowego),

  • pracę zmianową (w godzinach 8-20), tylko 15/16 dni pracujących w miesiącu,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych,

  • możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.),

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,

  • Solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków,

  • Gotowość do pracy na zewnątrz,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 878617530