2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik Myjni w salonie BMW Gdansk/Gdynia

Wynagrodzenie

5 300 - 5 960 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Naszą pasją są samochody. O każdy dbamy ze szczególną uwagą. Oferujemy kompleksowe usługi detailingu, mycia, czyszczenia i pielęgnacji. Obsługujemy salony samochodowe .

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalisty, który mogłyby dołączyć do naszego zespołu.

Lokalizacja: /Gdynia/Gdańsk

Oczekiwania:

• Prawo jazdy kat.B – warunek konieczny

• Niekaralność – warunek konieczny

• Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Doświadczenie w pracy na myjni

Obowiązki:

• Kompleksowa obsługa samochodów marki premium

• Zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja samochodów

• Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań

• Dbanie o powierzony sprzęt

Oferujemy:

• Pracę u Dealera Samochodowego

• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

• Możliwość długofalowej współpracy

• Wysokie wynagrodzenie (podstawa + premie)

• Pracę w młodym, dynamicznym zespole

• Realną możliwość rozwoju (lider zespołu, kierownik)

• Możliwość szkoleń z zakresu auto detailingu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 568196043