2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Szczecin
  6. Sprzątanie - Gumieńce
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik myjni samochodowej w Porsche Centrum Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z planowanym otwarciem salonu Porsche Centrum Szczecin - Grupa Cichy-Zasada, poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik myjni samochodowej - Szczecin, ul. Południowa 12.

Oferujemy Tobie:

  • Zatrudnienie w rozwijającej się organizacji (największy w Polsce dealer aut, etat, umowa o pracę)

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • Wolne weekendy: praca od poniedziałku do piątku - 8 godzin między 8.00 a 18.00.

  • Darmowy pakiet medyczny w Grupie Luxmed

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Zniżki na usługi i produkty firmowe (np. zakup aut, serwis, części, ubezpieczenia itp.)

  • Świadczenia na święta (np. karty Sodexho)

  • Paczki dla dzieci pracowników z okazji Dnia Dziecka (do 18 r.ż.)

  • Wyprawkę dla maluszka

  • Pracę w profesjonalnym zespole, pewność zatrudnienia

  • Możliwość udziału w wydarzeniach firmowych, sportowych i integracyjnych firmy

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa kosmetyczna samochodów marki Porsche

  • Przygotowanie i mycie pojazdów nowych i używanych

  • Mycie samochodów po usłudze serwisowej

  • Pielęgnacja powłoki lakierowej oraz wnętrz samochodów

  • Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy (mile widziane)

  • Chęć do pracy i zaangażowanie

  • Samodzielność, dokładność oraz systematyczność

  • Umiejętność pracy w zespole

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 913677421