2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Piaseczno
HR AAA Auto
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik myjni samochodowej - Praca dodatkowa Warszawa/ Piaseczno

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś na chociaż jedno pytanie TAK, dołącz do naszego zespołu! Bądź częścią prestiżowej międzynarodowej firmy, która jest liderem rynku w sprzedaży samochodów używanych :)

Twój zakres obowiązków:

- Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży i dbanie o ich wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny

To oferujemy:

- Pracę w młodym, dynamicznym zespole

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- Wynagrodzenie 29 PLN brutto/1h pracy

- Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).

Nasze wymagania:

-Solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków

-Gotowość do pracy na zewnątrz.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 709066873