2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rybnik
Dodane 13 kwietnia 2024

Pracownik Myjni Samochodowej Peugeot Citroen i Yamaha Uliarczyk

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Uliarczyk Sp. z o.o.

Autoryzowany dealer marki Peugeot Citroen i Yamaha w Rybniku

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i mycie pojazdów nowych i używanych

  • Mycie samochodów po usłudze serwisowej

  • Pielęgnacja powłoki lakierowej oraz wnętrz samochodów

  • Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań

  • Prace porządkowe

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy i zaangażowanie

  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Samodzielność, dokładność oraz systematyczność

  • Odpowiedzialność za powierzone mienie klienta

  • Gotowość do pracy zmianowej (8 godzin dziennie - elastyczny grafik – do ustalenia)

Zainteresowanych proszę o kontakt

Paweł Uliarczyk

Tel. 66*******18

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 868565946