2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olsztyn
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Myjni Samochodowej/ Olsztyn RESMA Citroen, Fiat, Opel i Jeep

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • mycie aut klientów po usługach serwisowych

  • dbanie o wizerunek samochodów nowych w salonie

  • mycie i przygotowanie nowych pojazdów do wydania

  • zapewnienie czystości samochodów demonstracyjnych

  • odkurzanie oraz czyszczenie wnętrza, usuwanie oklein

  • obsługa urządzeń typu Karcher oraz mycie ręczne

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • przyjemności w pracy z samochodami

  • pasji do motoryzacji i zamiłowania do pojazdów

  • wykształcenia minimum średniego i prawo jazdy kat. B

  • gotowości do pracy w autoryzowanym salonie i serwisie mechanicznym

  • solidności i fachowości popartej doświadczeniem zawodowym lub stażem

  • doświadczenie na stanowisku w ASO będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane doświadczenie w auto detailingu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w najnowszym salonie wielomarkowym w regionie

  • wsparcie doświadczonych członków zespołu w okresie próbnym

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz umowę na pełen etat

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • wyposażenie stanowiska pozwalające na sprawną pracę

  • przyjazną atmosferę i nowoczesne narzędzia pracy

Stanowisko pracy:

  • Salon Opel w Olsztynie, punkt filialny Resma ul. Jagiellończyka 41c

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 920349546