2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rumia
Dodane 22 maja 2024

Pracownik myjni samochodowej i Detailingu od zaraz! - Rumia i Bojano

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy energicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Pracownika Myjni Samochodowej i Detailingu. Jeśli jesteś zmotywowany, lubisz pracować z samochodami i dbać o ich wygląd, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Mycie i czyszczenie samochodów zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz

  • Wykonywanie usług detailingowych, takich jak polerowanie lakieru, woskowanie, czyszczenie wnętrza, czyszczenie tapicerki, itp.

  • Utrzymywanie czystości i porządku na terenie myjni

Wymagania:

  • Dokładność i dbałość o szczegóły

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Chęć nauki i zdobycia nowych umiejętności

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, natomiast nie jest wymagane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV na adres mailowy wraz z klauzulą RODO.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie zadziwiajmy naszych klientów czystością i blaskiem ich pojazdów

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 920090404