2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Praga-Południe
Dodane 17 maja 2024

Pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nivette Fleet Management to firma o ugruntowanej pozycji na rynku zarządzania flotą, wynajmu długoterminowego i średnioterminowego, reprezentująca na rynku polskim lidera rynku wynajmu krótkoterminowego samochodów.

Obecnie poszukujemy Pracownika Myjni Samochodowej.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wał Miedzeszyński 202

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Przygotowanie samochodów do sprzedaży pod względem wizualnym i estetycznym

  • Mycie ręczne, czyszczenie karoserii i wnętrza samochodów z dbałością o detale

  • Polerowanie, woskowanie, nakładanie kosmetyków samochodowych

  • Pranie tapicerek

  • Usuwanie oklejeń z karoserii

  • Uzupełnianie płynów eksploatacyjnych

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej

  • Solidność, dokładność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków

  • Punktualność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość technik auto detailingu

W zamian za Twoją wiedzę i zaangażowanie oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zakupu produktów firmy i usług dot. samochodu na preferencyjnych warunkach (samochód, produkty finansowe, ubezpieczeniowe komunikacyjne i inne)

  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 906718358