2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Widzew
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownik myjni samochodowej z możliwością rozwoju w dziedzinie auto detailingu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży myjni samochodowej i auto detailing, poszukujemy energicznych i zmotywowanych pracowników do pracy na myjni samochodowej z możliwością dalszego szkolenia i rozwoju zawodowego w dziedzinie auto detailing.

Wymagania dla kandydatów:

  • Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły.

  • Chęć nauki i rozwoju w branży obsługi samochodów.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Doświadczenie w pracy na myjni samochodowej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane (zapewniamy pełne szkolenie).

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.

  • Grafik pracy: pn-pt od 8 do 16

  • Pełne szkolenie i wsparcie na wstępnych etapach pracy.

  • Realne perspektywy rozwoju zawodowego do poziomu specjalisty auto detailingu z wyższym poziomem wynagrodzenia.

  • Przyjazny i wspierający zespół.

Obowiązki:

  • Dokładne mycie i czyszczenie samochodów zgodnie ze standardami naszej firmy.

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

  • Wykonywanie dodatkowych usług zgodnie z życzeniami klientów.

  • Stopniowe szkolenie w nowych technologiach i metodach w dziedzinie auto detailing.

Jak aplikować:

Prosimy o wysłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego na maila lub o kontakt telefoniczny pod numerem 6-9-7-0-1-8-6-4-4 w celu uzyskania dodatkowych informacji i umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w fascynującej branży auto detailing!

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 910456470