2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chotomów
Dodane 12 czerwca 2024

Pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja

Chotomów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 5 000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu.

Poszukujemy osoby na stanowisko (Junior) Preparation Assistant.

Praca polega na przygotowywaniu wnętrza aut do sprzedaży w salonie AUTOHERO.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Czyszczenie i pielęgnacja wnętrz oraz zewnętrznych części pojazdów

  • Stosowanie odpowiednich technik i preparatów do czyszczenia oraz konserwacji

  • Ocena stanu pojazdów i dobór odpowiednich metod pielęgnacji

  • Kierowanie samochodem - przekazywanie auta pomiędzy poszczególnymi etapami/zespołami w procesie

Co możesz nam zaoferować?

  • Doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku

  • Znajomość technik mycia i pielęgnacji samochodów

  • Sprawność fizyczna pozwalająca na wykonywanie powyższych obowiązków

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Sumienność i dokładność

Co my możemy Ci zaoferować?

  • Sprzęt najwyższej klasy do dyspozycji

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna oraz opieka medyczna)

  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w branży motoryzacyjnej już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chotomów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Chotomów
ID: 920194684