2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Płock
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik myjni i detailingu

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas

Dołącz do Drużyny Auto Forum

Grupa Auto Forum to jedna z najszybciej rozwijających się grup dealerskich.

W swoim portfolio mamy cztery marki:

  • Mercedes Benz,

  • Skoda,

  • Volkswagen,

  • Hyundai.

W ostatnim czasie postawiliśmy na rozwój i ekspansję.

Latem tego ubiegłego roku otworzyliśmy w nowej lokalizacji pod Płockiem salon Mercedes-Benz z najnowocześniejszym serwisem w Polsce.

Za to już w na początku II kwartału 2024 roku otworzymy salon i serwis marki Mercedes Benz na warszawskim Wawrze.

Otrzymaliśmy nominację w kategorii Grupa Dealerska Roku w nagrodach Miesięcznika Dealer.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownika myjni i detailingu

Podstawowe zadania:

  • Kompleksowe mycie i czyszczenie samochodów;

  • Zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja pojazdu;

  • Dokładne oraz terminowe wykonywanie poleconych zadań;

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie;

  • Sumienność i rzetelność;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, ukierunkowanej na rozwój;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia- umowa o pracę;

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego;

  • Pracę w stałych godzinach.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 910328701