2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdynia
  7. Obsługa produkcji - Dąbrowa
Paweł
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik montowni / Montażysta na produkcji

Wynagrodzenie

4 700 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Dąbrowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS, w imieniu naszego Klienta, będącego solidnym pracodawcą, rekomendujemy pracę na stanowisku:

Miejsce pracy Miszewko. Bardzo dobra komunikacja z Gdyni autobusem linii Z + wspólne dojazdy do pracy - łączymy pracowników w codziennych dojazdach prywatnymi autami. Firma dofinansowuje dojazd, posiłki, wczasy.

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą,

  • dofinansowanie: dojazdów do pracy, posiłków, wczasów,

  • wspólne dojazdy do pracy - łączymy pracowników w codziennych dojazdach prywatnymi autami,

  • finanse w podstawie na START do 5 000 brutto,

  • dodatkowe dni extra płatnego urlopu,

  • dużo benefitów, np. prywatną opiekę medyczną, kartę multi-sport, owoce w pracy,

  • bezpieczny parking,

  • 100% wsparcia i stopniowe wdrożenie do pracy.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji przy montażu podzespołów w urządzeniach mechanicznych,

  • bieżąca samokontrola jakości.

Oczekiwania:

  • zainteresowanie pracą na dwie zmiany 6-14, 14-22 (poniedziałek-piątek),

  • mile widziane obycie na stanowisku związanym z montażem na produkcji elementów lub po prostu doświadczenie w pracy przy produkcji,

  • typowe zdolności manualne.

Zapraszamy do aplikowania.

W treści CV prosimy dopisać; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr MOE/04/24 prowadzonym przez  SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.

Skontaktujemy się z  wybranymi Kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979. Oferta pracy stałej.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Dąbrowa
ID: 911895324