2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Bronowice
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik montażu, od 17,25 Euro/h brutto. Niemcy, od zaraz!

Wynagrodzenie

75 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Oferta obejmuje:

A. Wynagrodzenie 17,25 Euro brutto/h

• nadgodziny płatne +25%

• wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca

• wypłata w Euro

• możliwość wypłaty zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia

• brak „zeit konta”

B. Wymiar czasu pracy:

• praca poniedziałek-piątek (możliwość pracy w soboty)

• praca na jedną, lub dwie zmiany. W przypadku pracy na jedną zmianę praca w godzinach 06:30-15:15, w przypadku pracy na dwie zmiany: 05:30-14:00 i 14:00-22:30

• tygodniowy wymiar czasu pracy 37,50 – 45,00 godzin

• płatne urlopy (dwa dni w skali miesiąca)

• płatne święta

C. Zakwaterowanie 290 Euro (komfortowe pokoje jednoosobowe w domu jednorodzinnym) za miesiąc

• zakwaterowanie w promieniu 10 km od miejsca pracy

• pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca

E. Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech, umowa na niemieckich warunkach!

 Opis stanowiska pracy:

• Prace montażowe przy zabudowach pojazdów specjalistycznych: montaż specjalistycznych zabudów/nadbudów na podwoziach samochodów ciężarowych (skręcanie, nitowanie, klejenie, uszczelnianie)

• Praca na stacjonarnym stanowisku pracy lub przy linii produkcyjnej

• Możliwa praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z montażem, min 2 lata

• Podstawowa znajomość języka angielskiego/niemieckiego pozwalająca na komunikację w środowisku pracy

• Mile widziane wykształcenie zawodowe: ślusarz, mechanik, monter

• Zaświadczenie o niekaralności do ukazania przy podpisywaniu umowy o pracę

• Gotowość do rozpoczęcia pracy w kwietniu 2024 i nastawienie na długofalową współpracę

• Prawo jazdy i własny środek transportu

• Umiejętność/doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 910509653