2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Włocławek
Aleksandra Kaczmarek
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik montażu

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujesz pracy na stanowisku pracownika montażu z bezpośrednim zatrudnieniem przez międzynarodową firmę RTE produkującą rowery? Świetnie się składa! Szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z zatrudnieniem bezpośrednio przez zakład- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem podwyżek i premii- pracę w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00- miłą atmosferę pracy- możliwości rozwoju zawodowego- możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego- 40 minut płatnej przerwy

zadania

- przygotowywanie i montaż części rowerowych- łączenie poszczególnych komponentów rowerowych- praca manualna z narzędziami - kontrola jakości

oczekujemy

- zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków- zdolności manualnych i precyzji- komunikatywności - chęci do pracy- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 909472572