2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik montażu

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Miejsce pracy: Toruń Zadania:
  • Skręcanie urządzeń grzewczych w oparciu o instrukcję stanowiskową
  • Montaż drobnych elementów (śrubki, nakrętki, uszczelki)
  • Praca z wkrętakiem przy taśmie
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej (06:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Oferta:
  • Umowa o pracę
  • Praca od poniedziałku do soboty (za dni przepracowane w soboty przysługują dni do odebrania)
  • Wynagrodzenie: 4242 zł brutto miesięcznie + premia
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj już dziś!  Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Dokładna lokalizacja
Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 908932582