2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Świebodzin
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik montażu

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Świebodzinie jest zakładem produkcyjnym, zatrudniającym ok. 360 pracowników, produkującym okablowanie dla systemów fotowoltaicznych oraz systemy połączeń wtykowych dla prądów zasilających i sygnałowych.

Do Działu Produkcji poszukujemy:

Zadania:

- lekkie prace montażowe wraz z kontrolą wykonanego elementu

- obsługa automatów

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• premię miesięczną do 15% wynagrodzenia zasadniczego oraz nagrodę

• po 6 miesiacach zatrudnienia pracodawca pokrywa składki ubezpieczenia grupowego

• świadczenia z Funduszu Socjalnego

• pracę w systemie 3 – zmianowym

• rozliczenie nadgodzin w trybie miesięcznym

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie Lumberg

• pracodawca organizuje dojazdy pracowników do zakładu pracyna trasach Sulechów, Sieniawa i Smardzewo

• możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego w strukturach firmy

• pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

Dokumenty prosimy składać na niżej podany adres:

Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Sobieskiego 20 B

66-200 Świebodzin

tel. + 486 - pokaż numer telefonu -z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) przez firmę Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp.k w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 633461540