2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Pomorskie
  5. Ochrona - Kowale
Dodane Dzisiaj o 14:50

Pracownik monitoringu (dyspozytornia)

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kowale

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prowadzimy rekrutację na stanowiska pracowników monitoringu (dyspozytorni alarmowej).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowę o pracę,

  • pełne rozliczenie godzin nocnych oraz nadgodzin na umowie o pracę (bez dodatkowej umowy zlecenie),

  • pracę w systemie mieszanym, nieregularnym, służby w godz. 7:00-19:00 lub 19:00-7:00

Wymagania:

  • niekaralność,

  • dyspozycyjność,

  • odpowiedzialność,

  • dobry stan zdrowia,

  • wpis na listę pracowników kwalifikowanych (KPOF),

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • mile widziane doświadczenie w call center.

Obowiązki:

  • zarządzanie Patrolami Interwencyjnymi,

  • pisanie raportów,

  • wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail,

  • filtrowanie sygnałów alarmowych,

  • kontakt z klientem,

  • całodobowe monitorowanie obiektów z monitoringiem zdalnym,

  • całodobowe monitorowanie sygnałów alarmowych.

Lokalizacja

Kowale,

Pomorskie

Pomorskie, Kowale
ID: 771596212