2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Zielonki Wieś
Dodane 13 maja 2024

Pracownik mieszalni lakierów

Lokalizacja

Zielonki Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MIPA Polska Sp. z o. o. jest spółką córką niemieckiego producenta farb i lakierów MIPA SE.

Nasza oferta skierowana jest do profesjonalnego odbiorcy i obejmuje samochodowe lakiery renowacyjne, lakiery przemysłowe oraz do drewna.

Do pracy w Starych Babicach (Zielonki-Wieś) poszukujemy pracownika wspomagającego rozwój oddziału.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • obsługę programu handlowo-magazynowego OPTIMA (wystawianie faktur, paragonów),

  • składanie zamówień na podstawie dokumentu handlowego,

  • naukę dobierania barw kolorystycznych na podstawie wzorca,

  • przyjmowanie towaru do magazynu, sprawdzanie zgodności z dokumentem,

  • przygotowanie ofert handlowych, pozyskiwanie klientów,

  • dbanie o ekspozycję produktów na półkach sklepowych oraz estetyczny wygląd firmy

Wymagamy:

  • dokładności,

  • zaangażowania, odpowiedzialności,

  • łatwego nawiązywania i utrzymywania kontaktów,

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat (godziny pracy 8-16:00 pon.-pt.)

  • ubezpieczenie grupowe

  • kartę Multisport

  • możliwość rozwoju oraz wsparcie przez doświadczonych kolegów z zespołu!

  • dobrą atmosferę w pracy oraz stabilne zatrudnienie!

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Lokalizacja

Zielonki Wieś,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonki Wieś
ID: 915198421