2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kłodzko
Dodane 23 lipca 2024

Mechanik utrzymania ruchu z doświadczeniem

Lokalizacja

Kłodzko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

POLIAMID PLASTICS Sp. z o.o  działa na rynku od 1989 roku.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w zakresie projektowania form wtryskowych oraz produkcji detali z tworzyw sztucznych.

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK/MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Jeśli jesteś osoba która nie boi ubrudzić się rąk smarem, a na dodatek ma doświadczenie w diagnozowaniu, naprawach, przeglądach, konserwacji maszyn produkcyjnych, to możliwe że jesteś kandydatem którego szukamy.

Zakres obowiązków:

  • konserwacja i prowadzenie bieżących napraw urządzeń wykorzystywanych w produkcji;

  • usuwanie bieżących awarii oraz zapobieganie poprzez działania prewencyjne: diagnozowanie problemów, analizowanie ich, poszukiwanie przyczyn oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości;

  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz codzienna kontrola stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz technicznych;

  •  kontrola maszyn pod względem bezpieczeństwa pracy;

  • sporządzanie raportów.

Czego oczekujemy od kandydata ?

 praktycznej wiedzy z zakresu mechaniki/elektroniki/automatyki , albo doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomości zagadnień związanych z automatyką, elektryką, mechaniką oraz pneumatyką

  • umiejętności czytania schematów hydraulicznych i elektronicznych;

  • umiejętności obsługiwania narzędzi pomiarowych;

  • zdolności manualnych i zmysłu technicznego;

  • samodzielności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • gotowości do pracy w trybie 2 zmianowym;

  • zdolności do pracy pod presją czasu.

dodatkowe atuty:

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę od poniedziałku do piątku 8h dziennie w systemie w dwuzmianowym;

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, wiedzy i zaangażowania;

  • atrakcyjny system premiowy

  • premię frekwencyjną

  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy na stanowisku;

  • możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia;

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poliamid Plastics Sp. z o.o w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kłodzko,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kłodzko
ID: 718165840