2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Zachodniopomorskie
  6. Logistyka - Szczecin
  7. Logistyka - Słoneczne
Dodane 24 kwietnia 2024

PRACOWNIK MAGAZYNU do naszego oddziału w Szczecinie

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Szczecin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie na stan magazynowy towarów oraz sprawdzenie poprawności dostaw

  • praca ze skanerem

  • przygotowywanie towaru do wysyłki

  • praca na magazynie suchym i mroźniczym -18 st. C

  • obsługa magazynu wg FIFO

  • utrzymanie porządku na magazynach

NASZE OCZEKIWANIA:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • dyspozycyjność

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność, uczciwość, sumienność, dokładność

  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

OFERUJEMY

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w systemie 2-zmianowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę z atrakcyjnymi dodatkami socjalnymi (dodatek żywieniowy, dodatek za pracę w godzinach nocnych, MultiSport, ubezpieczenie)

  • premię po miesięcznym okresie próbnym

  • odzież roboczą oraz inne niezbędne narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

*Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w celu przeprowadzenia rekrutacji prowadzonej przez Kuchnie Świata S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Słodowiec 10/10 zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich dany oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000 ze zmianami).”

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 873487766