2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Baniocha
dział kadr
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu MONDI SOLEC Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

5 700 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Baniocha

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mondi Solec Sp. z o.o., producent opakowań elastycznych od 1996r., poszukuje pracowników do pracy na produkcji. Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą, zatrudniamy około 400 osób.

Nasza oferta:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia

• opieka medyczna, karta Multisport, program poleceń pracowniczych

• ubezpieczenie grupowe współfinansowane przez pracodawcę

• dofinansowanie do posiłków 400PLN / mieś

• świadczenia socjalne (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dzieci)

• darmowy transport na trasach: Warka - Góra Kalwaria - Solec k. Baniochy (zakład pracy) lub Warszawa - Konstancin - Solec k. Baniochy (zakład pracy)

• praca odbywa się w systemie zmianowym według zaplanowanego z wyprzedzeniem grafiku (zmiany po 12, system 4-brygadowy)

• mamy zgrany zespół i dobrą atmosferę pracy

Zakres obowiązków

• Obsługa wózka jezdniowego

• Magazynowanie w regałach surowców i wyrobów gotowych

• Rozładunki/ załadunki

Nasze oczekiwania:

• uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

• doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania mile widziane

• książeczka sanepid mile widziane

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Baniocha,

Mazowieckie

Mazowieckie, Baniocha
ID: 692573485