2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Radomin
Dodane 02 czerwca 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Radomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dacsa Polska, jako ceniony i znany producent w Europie w związku z rozwojem zakładu poszukuje do naszego zespołu kandydata na stanowisko: Pomocnik magazyniera

Miejsce wykonywania pracy: Bocheniec gm. Radomin

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole

  • pracę w systemie zmianowym

  • świadczenia pozapłacowe

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie towarów do wysyłki

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Dodatkowo oczekujemy:

  • samodzielności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu poprzez serwis OLX, lub telefonicznie.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) pragniemy poinformować, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Dacsa Polska sp. z o.o. z siedzibą w Radominie (87-404), miejsc. Bocheniec. Ponadto informujemy, że:

1.               W razie wątpliwości związanych z przetwarzaniem dotyczących Państwa kontakt

z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem m.osmanskaATdacsa.pl bądź pisemnie na adres Administratora.

2.               Państwa dane osobowe będą przetwarzane:

a) w celu podjęcia czynności niezbędnych do zawarcia umowy, na Państwa żądanie (art. 6 ust. 1 lit. b RODO),

b) w zakresie wynikającym z przepisów prawa, w szczególności Kodeksu Pracy – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego,

c) w razie udostępnienia przez Kandydata innych danych niż wymagane przepisami prawa – na podstawie jego zgody, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. a RODO, a w razie udostepnienia danych szczególnej kategorii, także art. 9 ust. 2 lit. a RODO),

d) w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora polegającego na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed takimi roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit. f RODO, a w razie udostepnienia danych szczególnej kategorii, także art. 9 ust. 2 lit. f RODO).

e) w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody - na potrzeby uwzględnienia przy przyszłych rekrutacjach (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

5. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być:

a) firmy świadczące usługi lub dostarczające rozwiązania informatyczne;

b) firmy świadczące usługi kurierskie i pocztowe;

d) placówki medyczne prowadzące badania medycyny pracy;

6. Państwa dane osobowe co do zasady nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (dalej: EOG). Mając jednak na uwadze usługi świadczone przez podwykonawców Administratora przy realizacji wsparcia dla usług teleinformatycznych oraz infrastruktury IT, Administrator może zlecać wykonanie określonych czynności bądź zadań informatycznych uznanym podwykonawcom działającym poza EOG co może powodować przekazanie Państwa danych poza obszar EOG. Administrator zawiera wówczas tzw. standardowe klauzule umowne wydane przez Komisję Europejską zgodnie z art. 46 ust. 2 lit. c RODO zapewniające bezpieczeństwo przekazywanych danych osobowych. Kopię standardowych klauzul umownych można uzyskać od Administratora, zwracając się pod dane kontaktowe podane powyżej.

7. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez 3 miesiące od momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego z Państwa udziałem, a w razie wyrażenia zgody na udział w dalszych rekrutacjach – przez 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. W razie uzasadnionej informacji o możliwości wystąpienia roszczeń, dane osobowe będą także przechowywane do upływu terminów ich przedawnienia.

8. Przysługuje Państwu:

a) Prawo dostępu do swoich danych osobowych (do informacji o przetwarzaniu i kopii danych).

b) Prawo do przenoszenia swoich danych osobowych (uzyskania danych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego).

c) Prawo do sprostowania swoich danych osobowych (poprawienia nieprawidłowych lub uzupełnienia niekompletnych danych).

d) Prawo do usunięcia swoich danych osobowych (bycia zapomnianym).

e) Prawo do ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych (zawieszenia przetwarzania do czasu sprawdzenia poprawności, rozstrzygnięcia sporu lub na żądanie).

f) Prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych (zaprzestania przetwarzania danych w konkretnych celach).

9. Prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

10. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia – w zakresie niezbędnym do wykonywania pracy na określonym stanowisku - jest wymagane przepisami prawa, a w pozostałym zakresie – dobrowolne. W razie niepodania danych osobowych objętych wymogiem ustawowym, Państwa kandydatura zostanie odrzucona.

11. Państwa dane nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji powodującej skutki prawne lub podobnie istotny wpływ.

Lokalizacja

Radomin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Radomin
ID: 693211372