2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Olsztyn
Dział Rekrutacji
Dodane 14 czerwca 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Technika we krwi – jakość pod kontrolą. To połączenie, którego szukamy w salonie i serwisie marki Karcher. Masz smykałkę techniczną? A może cenisz sobie kontakt z ludźmi, a kontakt z Klientami to dla Ciebie przyjemność? Stań się częścią naszego zespołu. Aplikuj do Karcher.

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie magazynu towarów Karcher i Siegenia (kontrola stanów magazynowych) oraz dbanie o ich należyty stan

  • Przygotowanie towaru do wysyłki, dostarczenie towaru do Klienta

  • Przygotowanie dokumentów przewozowych, prowadzenie dokumentacji potwierdzającej wydanie lub wysyłkę towaru

  • Obsługa Klientów

  • Praca na wewnętrznych systemach zgodnie z przyjętymi standardami firmy

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenia minimum średniego/technicznego

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów, pracy w zespole, talentu organizacyjnego

  • Znajomości programów pakietu MS Office

  • Czynne prawa jazdy kat. B (mile widziana kat. C)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

  • System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

  • Program Rekomendacji Pracowników

  • Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Karta MyBenefit

  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 19. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 920544177