2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Głogów
Dodane 31 maja 2024

Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynowy

Stanowisko pracy:

Pracownik magazynowy

Twój zakres obowiązków:

  • realizowanie zamówień poprzez pobieranie produktów z wyznaczonych miejsc,
  • pakowanie, zbieranie oraz wykonywanie prostych prac magazynowych.

Nasze wymagania:

  • sumienność i pracowitość,
  • dokładność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stawkę 27,70 zł brutto za godzinę pracy,
  • praca na zmianie nocnej w godzinach 18:00-02:00, od poniedziałku do soboty.

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 918854498