2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kolbuszowa
Rossmann
Dodane 28 maja 2024

Pracownik Magazynowy w Drogerii Kolbuszowa pl. Wolności 59

Lokalizacja

Kolbuszowa

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw towaru (odbywających się głównie w porze nocnej),

  • układanie towaru na półkach i w magazynie drogerii,

  • prace związane z uzupełnianiem towaru na sali sprzedaży w ciągu dnia.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy na 1/4 etatu,

  • gotowość do pracy fizycznej,

  • gotowość do pracy w nocy,

  • uczciwość, sumienność.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • inspirującą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem,

  • szkolenia w obszarach kierunkowych, narzędziowych oraz miękkich,

  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie,

  • pakiet Medicover Sport,

  • możliwość nauki języków obcych,

  • dofinansowanie do wycieczek, wyjazdów wakacyjnych, wydarzeń sportowych i kulturalnych,

  • największy w Polsce program rozwoju pasji i pozytywnie zakręcone wydarzenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kolbuszowa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Kolbuszowa
ID: 918266556