2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Żory
Amazon
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy - operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

29,90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do naszego zespołu w Amazon na stanowisku Pracownik magazynowy.

Poniższa oferta dotyczy Amazon Centrum Logistyczne w Gorzyczkach.

Informacje podstawowe:

Amazon zatrudni zmotywowanego pracownika na pełny etat, zarówno z uprawnieniami UDT w najwyższej kategorii, jak i tych, którzy nie mają uprawnień, ale są zainteresowani ich uzyskaniem

  • do 29,90 zł/godz. brutto*

* Maksymalna stawka godzinowa wyliczona jako suma stawki bazowej oraz premii za obecność w pracy zgodnie z grafikiem.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • Odbieranie, sprawdzanie, sortowanie i układanie produktów na półkach.

  • Pobieranie produktów z półek, pakowanie i nadawanie zamówień.

  • Dbanie o bezpieczeństwo. To nasz absolutny priorytet!

  • Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów, którzy nauczą Cię, jak pracuje się w Amazon.

Nasza oferta

  • Praca 4 dni w tygodniu, bez weekendów.

  • Umowa o pracę bezpośrednio przez Amazon.

  • Bezpłatne szkolenie i certyfikacja UDT na obsługę wózków jezdniowych najwyższej kategorii.

  • Bezpieczne, nowoczesne i zorganizowane miejsce pracy wyposażone w klimatyzację.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Ciepłe posiłki za 1 zł, również w wersji wegetariańskiej i bezpłatne gorące napoje, wyznaczone strefy odpoczynku.

  • Karta Multisport.

  • Możliwość rozwoju w naszych strukturach.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Program "Postaw na swój rozwój" z możliwością dofinansowania wybranego kursu zawodowego.

  • Bezpłatny transport na wybranych trasach.

  •  Darmowy parking dla pracowników.

Dodatkowe informacje

  • Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa, jakości to najważniejsza umiejętność, która będzie Ci potrzebna.

  • Oferta pracy fizycznej: podczas pracy może być konieczne chodzenie lub stanie przez dłuższy czas oraz podnoszenie i przenoszenie produktów (ręczne prace transportowe zgodnie z przepisami polskiego prawa).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 910837393