2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Myślenice
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy/ kierowca

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do pracy w firmie produkcyjnej przy realizacji bieżących zamówień. Interesuje nas osoba, która ma wysoką chęć i motywację do pracy oraz szuka pracy na stałe, na dłuższy czas.

Firma dostarcza produkty hurtowo do swoich partnerów oraz realizuje wysyłki kurierskie do zamówień internetowych.  Siedziba Firmy znajduje się w okolicach Myślenic ok. 10 km (Trzebunia)

Obowiązki:

  • realizacja zamówień – dowóz towaru do partnerów samochodem firmowym

  • pomoc w kompletowaniu zamówień

  • przyjęcie towaru do magazynu, wydanie towaru z magazynu

  • kontrola towaru pod względem ilościowym

  • utrzymywanie porządku na magazynie

  • dbanie o samochody firmowe

    Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność oraz wysoka motywacja i chęć do pracy

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania, w tym terminową ich realizację

  • dokładność, uczciwość, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • rzetelność, punktualność

  • umiejętności manualne, spostrzegawczość, skrupulatność

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie w pracy produkcyjno-magazynowej

    • doświadczenie na stanowisku kierowcy

    • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę

  • wynagrodzenie rynkowe – stawka do uzgodnienia

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie

CV prosimy przesyłać mailowo przez OLX

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zmianami)

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 908879444