2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Mateusz
Dodane 11 czerwca 2024

Pracownik magazynowy

Wynagrodzenie

57 - 59 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Mamy dla Ciebie pracę w Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705)!

Dla naszego klienta z branży mebli domowych w De Lier poszukujemy pracownika magazynu! Najważniejsze jest zaangażowanie w pracę i klarowna etyka pracy. Zespół

jest gotowy nauczyć Cię wszystkiego i sprawić, że Twoja praca będzie przyjemnością, pod warunkiem, że chcesz wykonywać swoją pracę przyzwoicie i rozwijać się na tym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek ciężarówek

  • Kompletowanie zamówień

  • Przygotowywanie zamówień na następny dzień

Oczekiwania Klienta:

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B lub jesteś w stanie dojeżdżać rowerem

  • Mówisz po angielsku i po polsku

  • Jesteś osobą zmotywowaną

  • Jesteś ambitny

  • Jesteś sprawny fizycznie

Warunki zatrudnienia:

  • Dodatek podróżny

  • Obuwie robocze

  • Bezpieczne i przyjemne środowisko pracy

O Kliencie

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w sprzedaży mebli, koncentrująca się głównie na aranżacji salonów i sypialni.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 919922363