2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik lub pomocnik do suchej zabudowy, zabudowy poddaszy, gładzie

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac związanych z zabudową poddaszy

  • Pomoc w rozładunku materiałów budowlanych

  • Szpachlowanie, nakładanie gładzi metodą natryskową

  • Wykonywanie izolacji (w tym metodą nadmuchową)

  • Utrzymywanie porządku na terenie budowy

  • Wykonywanie innych prac zleconych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy związanej z suchą zabudową w tym szpachlowanie oraz montaż izolacji

  • Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi budowlanych

  • Sprawność fizyczna i wytrzymałość, potrzebne do wykonywania prac budowlanych

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Odpowiedzialność za powierzone mu materiały i narzędzia budowlane

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na budowie

  • Punktualność i zaangażowanie we wykonywane prace

O nas

Firma AS-MAX zajmuje się ogólnie pojętą suchą zabudową. Specjalizujemy się w głównej mierze w takich pracach jak:

  • zabudowa poddaszy,

  • sufity podwieszane (tradycyjne i dekoracyjne),

  • ścianki działowe,

  • okładziny ścienne,

  • szpachlowanie agregatem hydrodynamicznym,

  • nadmuch wełny celulozowej.

Miejsce pracy: Warszawa i okoliczne powiaty.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913572979