2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Bemowo
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik lotniska- obsługa bagaży- Frankfurt/Niemcy- bez jezyka

Wynagrodzenie

11 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

To oferujemy

· Praca ze stawka godzinowa od 16,37 €/brutto + dodatki oraz ze szkoleniem z języka niemieckiego (trwa do 8 tygodni do poziomu A2/B1, kurs rozpoczyna się 08.04.2024, 22.04.2024)

· Wynagrodzenie podczas kursu wynosi 500€ netto miesięcznie + Premie!

A2 po 4 tygodniach: 1.000€ netto (po 1 dniu pracy na lotnisku)

A2 po 6 tygodniach: 750€ netto (po 1 dniu pracy na lotnisku)

A2 po 8 tygodniach: 500€ netto (po 1 dniu pracy na lotnisku)

W razie nie uzyskania poziomu A2 po 8 tygodniach- koniec kursu/ możliwa propozycja innej pracy

· Stawka godzinowa od 16,37 €/brutto + dodatki: +25%/40% zmiana nocna, + 50% za pracę w niedziele, + 125% za pracę w dni świąteczne. (podwyżka po 6-ciu miesiącach)

· Szkolenie językowe odbywa się w domu online w 5-cio osobowych grupach na Skype (wymagany dostęp do komputera)

· Dodatek relokacyjny w wysokości 1000 euro netto, wypłacany w pierwszym miesiącu pracy w czterech transzach po 250 euro netto/tygodniowo.

· Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą, cały etat, czas nieokreślony.

· Pracę w systemie 3 zmianowym w godzinach 3:00 -24:00.

· Możliwość pracy w nadgodzinach.

· Możliwość zapisania się do związków zawodowych, co niesie za sobą wiele korzyści.

· Bezpłatne szkolenia niezbędne do pracy na terenie lotniska.

· Job ticket – darmowy dojazd do pracy, tańsze tankowanie, tańsze jedzenie na lotnisku itp.

· Zakwaterowanie w wyposażonych pokojach jednoosobowych w mieszkaniach- pokoje zamykane na kod- koszt 500,00€-550,00€/mc.

· Dodatki urlopowe i świąteczne.

Twój zakres obowiązków

· Załadunek bagaży, przewożenie ich do samolotów, a następnie załadunek do luków bagażowych.

· Rozładunek z samolotu, przewóz i rozładunek na taśmę bagażową do odbioru przez pasażerów.

· Kierowanie i obsługa urządzeń i pojazdów przeładunkowych, obsługa towarów niebezpiecznych.

· Sortowanie bagażu.

Nasze wymagania

· Zaświadczenie o niekaralności.

· Sprawność fizyczna.

· Udokumentowanie ostatnich 5 lat stażu pracy/ nauki/ bezrobocia (akceptowana przerwa do 3 miesięcy).

· Informacja o zamieszkaniu z ostatnich 10 lat

· Prawo jazdy kat. B.

· Ważny dowód osobisty.

· Brak przeciwskazań lekarskich do pracy na lotnisku oraz negatywne wyniki na obecność narkotyków.

· Wszystkie dokumenty potrzebne są do wydania pozwolenia na pracę na lotnisku.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 909401862