2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdynia
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Orłowo
Dodane 14 kwietnia 2024

Pracownik LOOMBARD.PL Baltic Gdynia Orłowo

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Orłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik LOOMBARD.PL Baltic Gdynia Orłowo .

Mile widziani pracownicy z Gdańska lub Sopotu

Typ umowy: Umowa o pracę.

Firma nasza działa w branży handlowej oraz usług finansowych od ponad 25 lat.

Klientowi detalicznemu oferuje możliwość pozyskania gotówki poprzez skup przedmiotów należących do Niego.

Jest to największa sieć tego typu placówek w Polsce i jedna z największych w Europie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukuje osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Pracownik Lombardu / obsługa punktu skupu / sprzedaży - miejsce pracy Gdynia Orłowo .

Zapewnia stałą pracę, umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w zgranym, profesjonalnym zespole,

• Pakiet bezpłatnych szkoleń – przygotowujących do roli specjalisty w naszej firmie /m.in.: szkolenia kasjera walutowego, szkolenie złotnicze,

• Atrakcyjny system wynagradzania.

Zakres obowiązków:

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,

• Zachowanie odpowiednich standardów na stanowisku pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

• Wysokiej motywacji do pracy,

• Znajomości obsługi komputera,

• Zaangażowania, sumienności,

• Dyspozycyjności.

Przedział wiekowy od 20 do 35 lat. Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

3-4 tygodniowe płatne szkolenie w Gdańsku i Gdyni , w tym 2 - dniowe we Wrocławiu złotnicze i kasjer walutowy .

Praca zmianowa - dzień na dzień (3 dni w tygodniu).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV podpisanego imieniem i nazwiskiem na podany adres e-mail lub poprzez olx.pl.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Orłowo
ID: 894469079