2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Tczew
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik lombardu- Lombard Gold Money Tczew

Wynagrodzenie

3 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Sieć Lombard & Sklep Jubilerski Gold Money poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Tczewie, na stanowisku: Pracownik Obsługi Punktu Lombardowego

Podstawowe obowiązki:

- bezpośrednia obsługa Klienta (skup i sprzedaż towaru),

- dbałość o aktualizację aukcji na portalach aukcyjnych (Allegro, OLX, inne)

- dbałość o estetykę wystawy oraz wygląd lokalu,

- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem

Od kandydata oczekujemy:

- dyspozycyjności i gotowości do pracy w weekendy,

- wysokiej kultury osobistej,

- doświadczenia w kontaktach z Klientami,

- znajomości obsługi portali aukcyjnych (Allegro, OLX)

- umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji,

- rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

- przedsiębiorczości i umiejętności skutecznego organizowania czasu pracy,

- gotowości do uczenia się, dążenia do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i własnego rozwoju.

Nie szukamy pracowników sezonowych. Jesteśmy zainteresowani osobami chcącymi współpracować z nami na dłuższy okres. Zainteresowane osoby proszę o wysłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem i kilkoma słowami o sobie i posiadanych umiejętnościach na mail: biuro(małpa)gold-money.pl bądź w załączniku na portalu OLX. Więcej informacji pod nr 57*****55

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 852704637