2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Kujawsko-pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Toruń
Grycan
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Lodziarnio-Kawiarni Grycan (C.H. Plaza)

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Lody to nasza pasja! Produkujemy je z najlepszych składników łącząc tradycyjne receptury i rzemieślnicze metody. Od 19 lat prężnie się rozwijamy: ponad 100 smaków lodów, 130 lodziarnio-kawiarni, numer 1 na rynku lodów familijnych, najbardziej rozpoznawalna firma rodzinna w Polsce. Rozwijaj się z nami!​​

Do naszej Lodziarnio-Kawiarni w C.H. Plaza w Toruniu poszukujemy Kandydatów na stanowisko Pracownika Lodziarnio-Kawiarni

Twoje zadania:

  • profesjonalna obsługa Gości
  • przygotowanie i sprzedaż produktów z naszej oferty
  • dbanie o wizerunek i estetykę naszej lodziarnio-kawiarni.

Oczekujemy od Ciebie:

  • uśmiechu i pozytywnego nastawienia w kontaktach z Gośćmi
  • umiejętności współpracy w zespole
  • odpowiedzialności i zaangażowania w pracę
  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • grafik pracy uwzględniający Twoje możliwości
  • dodatek weekendowy
  • szkolenie online przygotowujące do pracy
  • benefity m.in. dofinasowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • zniżki na nasze pyszne lody i kawę
  • realne możliwości rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Dokładna lokalizacja
Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 911232182