2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Krzyki
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik lodziarni ul. Krzycka i al. Piastów -od zaraz

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

CZEŚĆ

praca od 5.04.2024

Poszukujemy osób do pracy w naszym lokalu przy ul. Krzyckiej 1 C i Piastów

Ważne !!!

Prześlij nam info od kiedy możesz pracować oraz jakie jest twoje dyspo,

Praca dla osób od 19 lat

NASZE OCZEKIWANIA

• Status studenta

• Otwartość na ludzi i łatwość nawiązywania kontaktów

(uśmiech, energia i pozytywne nastawienie),

• Uprzejmość i cierpliwość,

• Dyspozycyjność i chęć do pracy oraz uczciwość i rzetelność,

• Umiejętność pracy w grupie oraz w intensywnym tempie,

• Książeczka sanepidu,

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

OBOWIĄZKI:

• Nakładanie lodów oraz obsługa kasy fiskalnej,

• Uprzejma obsługa gości,

• Dbanie o czystość na stanowisku pracy,

• Utrzymanie porządku wewnątrz lokalu oraz na zewnątrz

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 909408258