2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Piła
Dodane 14 kwietnia 2024

Pracownik Lodziarni Piła

Wynagrodzenie

3 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piła

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis:

W związku z prężnym rozwojem naszych punktów poszukuję pracownika Lodziarni Miejsce pracy: Piła

Praca w Lodziarni :

Jesteś osobą, która lubi sprawiać radość innym, uwielbiasz pracę z ludźmi, potrafisz wykazać się inicjatywą oraz dobrym pomysłem ? Szukamy właśnie Ciebie ! Osoba na danym stanowisku odpowiada za kompleksową obsługę klientów - sprzedaż lodów, deserów ,gofrów i kawy. Główną misją będzie dążenie do tego aby nasi Klienci byli nie tylko zadowoleni ze smaków naszych lodów, ale i poziomu obsługi. Jeżeli jesteś osobą, która:szybko i chętnie przyswaja wiedzę oraz akceptuje uwagi dotyczące np. poprawienia jakości pracy, jest zaangażowana i samodzielna w wykonywaniu swoich obowiązków, jest sumienna, punktualna i dokładna , jesteś przyjaźnie nastawiona do ludzi, miła, dyspozycyjna , posiada aktualną książeczkę sanepidu

Zapraszamy !

Zakres obowiązków: bezpośredni kontakt z klientem, obsługa kasy fiskalnej, nakładanie i wydawanie lodów, deserów lodowych, gofrów, przygotowywanie kawy, utrzymanie czystości w lokalu i na stanowisku pracy.

Praca zmianowa oraz w weekendy, umowa zlecenie w okresie od kwietnis do września/października. Stawka godzinowa

CV z zdjęciem należy przesłać na adres e-mail skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Pamiętaj o dopisaniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 851993568