2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Śródmieście
Dodane 12 maja 2024

Pracownik lodziarni Pasaż Grunwaldzki

Wynagrodzenie

28 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pracownik Lodziarni (Pasaz Grunwaldzki)

Twój zakres obowiązków

• profesjonalna obsługa klientow

• przygotowanie i sprzedaż produktów z naszej oferty

• dbanie o wizerunek i estetykę naszej lodziarnio-kawiarni.

• obsługa klientów oraz doradzanie im w wyborze smaków i dodatków

• prowadzenie ewidencji sprzedaży i prowadzenie rozliczeń gotówkowych

• dbanie o prawidłowe przechowywanie i utrzymanie jakości produktów

Nasze wymagania

nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

•. status ucznia lub studenta

• uśmiech i pozytywne nastawienie w kontaktach z Gośćmi

• zaangażowanie i chęć do nauki

• aktualna książeczka sanepidowska (jeśli nie masz, zrobisz ją na nasz koszt)

• mile widziana znajomość języka angielskiego/hiszpańskiego

To oferujemy

• grafik pracy uwzględniający Twoje możliwości

• prowizja od utargu

• zniżki na nasze pyszne desery lodowe i kawę

• realne możliwości rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

• pracę w przyjaznej atmosferze.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj i wypełnij formularz! :)

O nas

G-Lati ma swoją esencję w mistyce i tradycji włoskich lodów. Tworzymy unikalne produkty poprzez innowacje, połączenie tradycyjnych receptur i technik z całego świata z różnymi składnikami, smakami i teksturami. Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych i niezapomnianych wrażeń smakowych dla naszych klientów w każdym kęsie. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób do pracy w naszym lokalu w Pasażu Grunwaldzkim we Wroclawiu.

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 917891555