2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Łabędy
Dodane 28 maja 2024

Pracownik Linii Produkcyjnej - Wytapiacz

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Walcownia Metali Nieżelaznych „ŁABĘDY” S.A. w Gliwicach,

ul. Metalowców 6

poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - WYTAPIACZ

Oczekujemy:

  • chęci do pracy,

  • gotowości do pracy zmianowej,

  • zaangażowania w powierzone zadania,

  • mile widziane wykształcenie zawodowe,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe,

  • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę,

  • PPE w całości finansowane przez pracodawcę,

  • karta Multisport,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • ciekawe wyzwania zawodowe.

Zakres zadań:

  • transport wydziałowy przy użyciu suwnic sterowanych z poziomu 0,

  • załadunek wsadu do pieców topielnych,

  • nadzór nad pracami topienia i odlewania,

  • pobieranie prób metalu ciekłego do analizy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 770220450