2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Piekary Śląskie
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik linii produkcyjnej w Oddziale Hutniczym

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Główne obowiązki i zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premię regulaminową oraz premię motywacyjną uzależnioną od wyników pracy

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Pracę w systemie trzyzmianowym (8 godzin na dobę i przeciętnie 30 godzin tygodniowo)

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Dofinansowanie do szkoleń/kursów

  • Interesującą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności pracy w grupie

  • Umiejętności szybkiego uczenia się

  • Chęci do pracy i zaangażowania

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego, obsługi suwnicy, obsługi podestów ruchomych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej

 Osoby zainteresowane pracą prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez „Orzeł Biały” S.A. z siedzibą w Piekarach Śląskich, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie, w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy.

Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Jednocześnie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Orzeł Biały S.A.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem:

www.orzel-bialy.com.pl/content/files/Informacja_dla_Kandydata.pdf

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 678479767