2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik Linii Produkcyjnej

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „MINER” poszukuje pracownika na stanowisko Pracownika Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ul. Fabryczna 1 w Strzemieszycach Wielkich.

Obecnie nasza Firma wykonuje rury ze szwem wzdłużnym o średnicach: 88,9mm 108mm 133mm 159mm. Produkowany przez nas asortyment oferujemy w zakresie grubości ścianek od 2,8mm do 6,0mm oraz w gatunkach DD11, S235, S355.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę na pełen etat

  • Umowę o pracę

  • Stawka podstawowa + Premia uznaniowa

  • Praca na jedną zmianę 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Dokładność, sumienność

Opis stanowiska:

  • Praca przy zgrzewaniu indukcyjnym w ciągu linii produkcyjnej

  • Praca przy linii produkcyjnej

  • obsługa oraz konserwacja urządzeń i maszyn wykorzystywanych w trakcie pracy,

  • kontrola stanu technicznego urządzeń oraz maszyn

  • kontrola jakości wykonanych wyrobów,

  • prace serwisowe , naprawcze i przy konstrukcjach stalowych

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 758415579