2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Olewin
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik linii montażowej - Olewin k. Olkusza

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olewin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik linii montażowej

Miejsce pracy: Olewin k. Olkusza

Obowiązki:

  • obsługa prostych maszyn w hali produkcyjnej,

  • dbałość o jakość wykonywanych produktów na wszystkich etapach procesu produkcyjnego,

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez montaż komponentów przy linii produkcyjnej,

  • kontrola zgodności wyrobu z przyjętymi standardami,

  • pakowanie już gotowych elementów według wskazanej instrukcji.

Wymagania:

  • doświadczenie na produkcji (mile widziane),

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • gotowość do podjęcia ewentualnych szkoleń co za tym idzie - możliwość rozwoju,

  • zdolności manualne,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,

  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta po okresie próbnym,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej,

  • pakiet sportowy OK System.

  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek